Productomschrijving
Het Heather Canyon Jacket van Columbia is gemaakt van comfortabel stretch materiaal, dat toch ook goed waterafstotend is voor het geval je onverwachts in een fikse voorjaarsbui terechtkomt. Extra bescherming komt in de vorm van de gelaste capuchon en manchetten, die goed aansluiten en zo het weer buiten houden. De zoom is goed op het lichaam aan te sluiten door middel van het aantrekkoord.
Producteigenschappen
- Waterdicht: Nee
- Model: Heren
- Materiaal: 90% polyester, 10% elastane
- Capuchon: Ja
- Pasvorm: Regular Fit
- Stretch: Ja
- Waterafstotende behandeling: Ja
Productcode: AEBAC70023
Klantenservice
Heb je een vraag over onze producten?
Onze klantenservice staat voor je klaar.
(ma-vr 9-21u | za 10-18u)
Of bezoek Bever winkel bij jou in de buurt.
Voordelen
- Gratis verzenden vanaf 25 euro
- Gratis retour in onze winkels
- 365 dagen bedenktijd - Ruilen tot 1 jaar na aankoop
Onlangs bekeken producten
Je hebt nog geen recent bekeken producten
Meer over dit merk
Al 40 jaar lang staat Gert Boyle aan het hoofd van het in Portland, Oregon, gevestigde Columbia. Haar ouders zijn de oprichters van het outdoormerk, en zijn ooit begonnen met de Columbia Hat Company. Ze vernoemden hun bedrijfje naar de rivier die door hun nieuwe thuisstad stroomde.
Dit Amerikaanse merk is sinds begin jaren '80 een van de grootste leveranciers van aantrekkelijk geprijsde en zeer functionele buitensportkleding. Columbia heeft met het waterdichte en ademende Omnitech een zeer sterk eigen merk in huis om kleding te wapenen tegen het allerslechtste weer.