De veiling is gesloten

Hoeveel bomen bied jij?

Van 13 t/m 27 juni kon jij bieden op 8 unieke Buitenmens-items. Dit zijn items die in ons atelier zijn samengesteld uit gebruikte producten die bij Bever zijn ingeleverd. Jij kunt naar buiten in een uniek en functioneel item, en tegelijkertijd iets goeds doen voor de planeet. Bieden doe je in bomen: een boom staat gelijk aan €5,-. Bever doneert een boom per bod én verdubbelt de opbrengst. De opbrengst gaat naar Trees for All, dat de bomen in Nederland en buitenland plant. Met het planten van bomen zorgen we voor meer bos: een beter klimaat, meer biodiversiteit en gezondere leefomstandigheden.

De online veiling is gesloten. De hoogste bieders worden gecontacteerd.

Dit zijn de unieke Buitenmens-items

Flanel overhemd - Dames XS

Uniek dames overhemd van flanel. Geniet van de functionele eigenschappen van wol: vocht- en temperatuurregulerend.

Klimbroek - Unisex M

Exclusieve klimbroek met toevoegingen van G-1000 stof van Fjällräven. Met extra zak en lus voor je klimborstel.

Comfortabele trui, gemaakt van meerdere truien, jassen en vesten. Mét handige zak.

Fleecetrui - Unisex L

Unieke trui gemaakt van synthetische puffer én een warme fleece. De (uitneembare) puffer kraag maakt de trui uitermate geschikt voor bijvoorbeeld frisse avonden.

Shirt van merinowol - Unisex L

Technisch t-shirt. De body is van sneldrogend merinowol en de mouwen zijn van mesh gemaakt. Zodat je het nooit te warm krijgt. De schouders zijn extra verstevigd.

Teddy bodywarmer - Heren XL

Handige bodywarmer met functionele zakken. Door er een teddy aan toe te voegen is deze bodywarmer niet alleen functioneel  maar ook erg warm.

Anorak - Heren L

Unieke lente anorak gemaakt van verschillende jassen en truien. De ritsen in de zijnaden helpen je afkoelen.

Rok - Dames XS/S

Technische rok met uitneembare binnenbroek en elastische tailleband met trekkoord.

Meer over Trees for All

Samen voor een bosrijke wereld

De wereld heeft meer bos nodig. Daarom zet Trees for All zich al bijna 25 jaar in voor een bosrijke wereld. Ze planten bomen in Nederland en in het buitenland. Ook maken ze mensen bewust van het belang van bomen. Want bomen zijn onmisbaar voor al het leven op aarde. Ze dragen bij aan een beter klimaat, meer biodiversiteit en gezonde leefomstandigheden voor ons allemaal. Ben je benieuwd naar wat Trees for All nog meer doet?

Lees meer over Trees for All >

Tweedeleven en recycle

Buiten-gebruikt inleverpunt

Bij Bever willen we dat je zo lang mogelijk met je product doet. Toch kan het zo zijn dat je product een keer echt op is, of dat je het simpelweg niet (meer) gebruikt. Lever het dan in bij het Buiten-Gebruikt inleverpunt in een Bever-winkel!

LEES MEER >

2e Buitenkans

In een aantal Bever-winkels vind je vanaf nu 2e Buitenkans. Dit zijn producten die we niet als nieuw kunnen verkopen en anders in de prullenbak zouden verdwijnen. Zonde, want meestal doen ze nog wat ze moeten doen. Én zien ze er nog gaaf uit.

LEES MEER >

Cookies voor jouw ervaring

Bever.nl maakt gebruik van marketing, analytische en functionele cookies en vergelijkbare technologieën. Ook derden en sociale netwerken kunnen cookies plaatsen via onze website. Als je op “accepteren” klikt, ga je hiermee akkoord. Je kan voorkeuren ook wijzigen en wij slaan jouw keuze twee jaar op. Direct je keuze wijzigen? Dat kan via de cookie policy button onderaan alle pagina's.